Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri ”sa T'kom Dasht” Nga Nora Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[09-03-2016]
Nora Istrefi sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri dhe të shumëpritur, njëkohësisht të parin për 2016-tën. Kënga me titull "Sa t'kom dasht" është lansuar sot në kanalin youtube dhe po pëlqehet që në daljen e parë.

Kënga është punuar me muzikë & tekst nga Massive Production (Granit Gashi & Dj Nurteel Morina), e ndërsa një pjesë e këngës është edhe e blerë nga një këngë e Brunos, prodhim i Flori Mumajesit.

Videoklipi është realizuar në Tiranë nga Max Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0