Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi Dëshmon Se Nuk Ka Gabuar Që është Bërë Biondinë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[22-03-2016]
Këngëtarja Nora Istrefi ndryshoi shumë look-un e saj në klipin e ri "Sa tkom dasht". Ajo na erdhi kësaj radhe si biondinë dhe ky ndryshim i saj u mirëprit mjaft mirë nga fansat.

Sot ajo ka publikuar në rrjetet e saj sociale dy fotografi ku shihet me ngjyrën e re të flokëve e cila e bën të duket për mrekulli.

Mesa duket Nora nuk ka gabuar që i ka lyer flokët në të bardha.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0