Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - S'jam E Jotja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Tjeterkush te thot te dua
dhe i puth buzet e tua
kurse une e mallkoj veten qe te lash
e kuptova sa te deshta
atehere kur pa ty mbeta
dhe ishte shum vone
qe te jetonimin bashke

ref: 1x
askush sme deshti sikur ti
dhe tani me vjen keq
qe vone e mora vesh

askush sme deshti sikur ti
dhe tani qe kam nevoje
buzet smund ti shijoj

edhe netet jan te ftofta
kur e di qe sjam e jotja
kur e di qe zemren
tende ta kam thy
edhe pse sme beson fare
dua qe te kerkoj falje
qe skam mundur t ekaloj
me gjate me ty

ref: 3x
askush sme deshti sikur ti
dhe tani me vjen keq
qe vone e mora vesh

askush sme deshti sikur ti
dhe tani qe kam nevoje
buzet smund ti shijoj


Nora Istrefi - S'jam E Jotja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam E Jotja".
3. Video është e këngës "S'jam E Jotja", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0