Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Pse Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Sa shpejt kaluan
ato dite kur ne te dy ishim ne fjal
tash ke harruar
se nje vajze per ty
dergjet ne shtrat me mall
sa shume te deshta
kete gje me mire vetem zoti e di
ndonse une heshta
e ndjeja se do me braktisesh ti.
Dhe qaja une me lot
ngushlloja veten kot

Ref:(2x)
O pse te du
nuk e kuptoj
ti i lumtur
une plage sheroj.
O pse te du
o pse te pres
shume me mire eshte qe une te vdes!

Si me harrove
dhe shkatrrove gjithe ate lumturi mes nesh
ti me tradhtove
une po qaj e ti
me nje tjeter po qesh
sa shume te deshta
kete gje me mire vetem zoti e di
ndonse une heshta
e ndjeja se do me braktisesh ti.
Dhe qaja une me lot
ngushlloja veten kot

Ref:(2x)
O pse te du
nuk e kuptoj
ti i lumtur
une plage sheroj.
O pse te du
o pse te pres
shume me mire eshte qe une te vdes!

Ref:(2x)
O pse te du
nuk e kuptoj
ti i lumtur
une plage sheroj.
O pse te du
o pse te pres
shume me mire eshte qe une te vdes!


Ky tekst u dërgua nga  diellza   saramkNora Istrefi
Publikimi: 01/12/2005
Festivali: Zhurma Show 2005
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Arboni


Nora Istrefi - Pse Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Të Dua".
3. Video është e këngës "Pse Të Dua", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0