Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Hajde Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

A jam ende n'zemren tende
dashuria ime e vjeter

A vi un ne endrrat tua
apo esht dikush tjeter

Sa here po te thrras ne emer
po gaboj e po te thras zemer

Hajde me mu
hajde me mu
me dit ti qka boj per ty
kurr s'ishe largu

Hajde me mu ,
hajde me mu
me dit ti qka boj per ty
kurr s'ishe largu

Midis lulesh te k'saj bote
syri im veq ty te sheh

Mbaje doren n'zemren time
degjoje per ty si rreh

Sa here po te thrras ne emer
po gaboj e po te thras zemer

Hajde me mu
ajde me mu
me dit ti qka boj per ty
kurr s'ishe largu

Hajde me mu
Hajde me mu
me dit ti qka boj per ty
kurr s'ishe largu

Hajde me mu
Hajde me mu
me dit ti qka boj per ty
kurr s'ishe largu

Hajde me mu
Hajde me mu
me dit ti qka boj per ty
kurr s'ishe largu


Ky tekst u dërgua nga Xhelozi

Nora Istrefi - Hajde Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Mu".
3. Video është e këngës "Hajde Me Mu", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0