Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Konjuhi - Dy Pika Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ne qiellin blu te shpirtit tim
sot nuk ka me jete
gjithqka veshtire
nuk e di nese ti
shikon nje ylber bardh e zi
dy rruget tona shkojn diku n harrese
imazhi i tij me terheqe
ne kte labirint te vetmise
nuk e di nese dhe ti
shikon nje ylber bardh e zi
dy rruget tona shkoj diku ne harres
hmmm..

Dy pika lot ne syte
e mi po me thone se duhet te harroj
dhe perseri ty pran te kem
dhe pse larg jane dy fatet tane
mmmm.shum larg jane

Nje perrall happy end
bota me tregoj une e ti
personazhet e vertet
ishim ne te dy , une dhe ti
dy rruget tona shkojn diku n harres

2x
Dy pika lot ne syte
e mi po me thone se duhet te harroj
e perseri ty pran te kem
dhe pse larg jane dy fatet tane

hmmm shum larg jane...
Nora Konjuhi
Publikimi: 09/08/2012
Festivali: Top Fest 9


Nora Konjuhi - Dy Pika Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Lot".
3. Video është e këngës "Dy Pika Lot", por nuk këndohet nga Nora Konjuhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0