NRG Band

2 Fjalë Për Klipin E Ri “As 5 Pare” Nga Nrg Band

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-05-2014]
NRG Band ka sjellë për fansat e vet videoklipin më të ri që titullohet “As 5 pare”.

Kënga dhe videoklipi janë realizuar ne Prishtine në studion NRG Entertainment, ndërsa është lansuar në faqen zyrtare të grupit në YouTube.Një klip mjaft interesant, në të cilin shihet frontmeni Besnik Qaka duke ecur nëpër shesh, teksa ndodhin gjëra interesante.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “As 5 Pare” Nga Nrg Band

  NRG Band - As 5 Pare [Teksti dhe Klipi]

Komente 0