NRG Band

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nesër Ndoshta S'jem” Nga Nrg Band

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-08-2014]
Grupi i njohur shqiptar, NRG Band, kanë publikuar projektin e tyre të ri, të titulluar “Nesër Ndoshta S'jem”.Ky projekt i NRG Band vjen si vazhdimësi e projektit të tyre hit “As 5 Pare”.Muzikën e ka punuar vet bendi, teksa tekstin e ka punuar Arianit Palaj.Videoklipi është xhiruar nga produksioni Asha me regjinë e Alban Zogianit.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nesër Ndoshta S'jem” Nga Nrg Band

  NRG Band - Neser Ndoshta S'jem [Teksti dhe Klipi]

Komente 0