NRG Band

Nrg Band Do Sjell Bashkëpunim Me Stresin?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-02-2015]
Njihen si grupi i cili ka pak bashkëpunime. Por, siç duket, NRG Band shumë shpejt mund të vijnë me një të tillë.

Kjo pasi që në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku i pari i këtij bendi Besnik Qaka dhe reperi nga Shqipëria, Stresi po shihen që po që rrijnë bashkë kohën e fundit, duke vënë në mëdyshje faktin se mbase ata do ta sjellin ndonjë këngë duet.
 (Indeksonline)

Nrg Band Do Sjell Bashkëpunim Me Stresin?


Komente 0