NRG Band

Nrg Band Thotë “As 1 Si Ti”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-04-2015]
Nrg Band sapo ka hedhur në treg videoprojektin më të ri të titulluar "Asnjë si ty". Tekstin e këngës e ka bërë Petro Xhori, muzikën Irkenc Hyka, Hair & Make-Up Arta & Nagipi, styling Nagip Binçe, ndërsa për realizimin e klipit është përkujdesur ND Film Production. Një pjesë e klipit është realizuar në Shqipëri, e pjesa tjetër në Kosovë, ku kënga përcjell një mesazh tepër të qëlluar, një djalë i ri i drejtohet një bukurosheje me fjalë të ëmbla, por edhe ia kujton se ajo s'është e vetmja, atë e pëlqejnë edhe shumë femra të tjera, po ajo ngelet e veçantë. Kënga është pëlqyer bukur shumë dhe kjo shihet në komentet dhe përgëzimet e dedikuara.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Nrg Band Thotë “As 1 Si Ti”

  NRG Band - As 1 Si Ti [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0