NRG Band

Geti Dhe Nrg Band Me Këngë Të Re "Ta Du Majmunin"

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-05-2015]
Emisioni Prive në Klan Kosova bëri të ditur se grupi i njohur NRG Band dhe reperi Getoar Selimi shumë shpejt do të vijnë me një duet, dhe lajmi mesa duket doli të jetë i vërtetë.

Kjo pasi Besnik Qaka dhe Getoar Selimi kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale një foto ku shihen së bashku në studio duke inçizuar këngën e re.

Titulli i këngës mendohet të jetë "Ta du majmunin", e majmuni në këtë rast do të zërë vendin e "zogut" që përmendet në disa këngët e këngëtareve tona. Kënga do të shoqërohet edhe me videoklip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Geti Dhe Nrg Band Me Këngë Të Re “Ta Du Majmunin“


Komente 4