A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

NRG Band - Vec Edhe Nje Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Ama"


Besnik:
Nje nga 1000 letrat
Plot me mall
Sot e gjeta ne shkall.

Adelina:
Endrrat e vjetra
Nuk jane kall
Tere te vjetrat jane gjall

Ref(2x):
Dua te te shikoj ne sy
Dua qe te flas me ty
Edhe nje here

Dua ta ndjej une trupin tend
Dua te puth ti si askend
Veq edhe nje here

Adelina:
Rruget me njerez t'bukur
Dy nga dy
Per mua qajne e per ty

Besnik:
Gjurmet nuk jane zhdukur
Jane aty,
Ku i lame ne te dy

Ref(3x):
Dua te te shikoj ne sy
Dua qe te flas me ty
Edhe nje here

Dua ta ndjej une trupin tend
Dua te puth ti si askend
Veq edhe nje here...


Ky tekst u dërgua nga Snow
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019