A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

NRG Band - Qike Per Dreq


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2012

2012-03-17T18:23:04

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Ama"

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.2"


me sabah hypa ne kal
heret shum von jam dal
e kum than qik me nal
emrin mos e paqa mal

nuk di qka thash kur te pash me te
e ti ja nise po bertet
ket trup e bana adalet
si ti nuk pash kan n'ket jet
ref.
je ty kqyr ti fort perpjet
ke mem lup e ske mem gjet
oj ti qik nalet oj ti qik per dreq

je ty kqyr ti fort perpjet
ke mem lyp e ske mem gjet
ah sa keq jom met

me tja mshu qat spari her
se isha kan i mbushur sherr
provova edhe nje her
dola un me Land Rover

U lava u ndreqa per lakmi
me dy faqe e me shami
ni fjal sta thash ti i the 3
Pre me tymoter nuk kish mahi

ref..

nanana nanan nanana nnaaaa
ref..


Ky tekst u dërgua nga Theranda Tershani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019