Më mbaj mend (për 1 muaj)


NRG Band - Ende Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - Ende Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Nostalgji"

Komente

Asnjë Koment

20/10/2006

2006-10-20T05:45:47+00:00Kaloj edhe një shekull
Qe unë ty nuk të kam pa
Qe nga dita që kur jemi nda

U ngrit edhe një tempull
Fest të re në kalëndar
Ditë dhe shej të dashuris së parë

Me mua sot nuk je
mbete ti atje
Atje ku se bashku
ishim dje

ref.2Herë:

Edhe si një lum, kur isha në gjum
ishe ti e para herë
të dua sot unë të dua më shumë se kurdoherë

Tydyty tydytyyyy

Ajo loj me puthje tona, nuk ishte vetëm aventur
Ishte jetë që nuk harrohet kurr
U ngrit edhe një tempull
Fest të re në kalendar
Ditë dhe shej të dashuris së parë

Me mua sot nuk je
mbete ti atje
Atje ku se bashku
ishim dje

Ref. 4 herë

Edhe si një lum, kur isha në gjum
ishe ti e para herë
të dua sot unë të dua më shumë se kurdoherë

Hej yeah yeah yeaaaah !


Ky tekst u dërgua nga Lovbin
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet