Më mbaj mend (për 1 muaj)


NRG Band - Sjam Ai Qe Pret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjam Ai Qe Pret".
3. Video është e këngës "Sjam Ai Qe Pret", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - Sjam Ai Qe Pret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Hallabatana"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Vete mamin a po I pelqei
Fol me babin a thu mos po ngje
Veti vllaznit sa I pate 10
E as motrat mos I le pa I vet

Ato pallavra shiti atje ketu mos qaj
Sdu me pas pun me teze tuja e me daj
Qe ta mer mendja ty tu doksha ty OK
Deren qel e keee

REF:2x
sjom ai qe prêt sjom ai qe prêt
sjom ai qe prêt dej sat ty te mer
sjom ai qe prêt sjom ai qe prêt
sjom ai qe prêt 100 vjeet

fol me gjyshen ndoshta ajo tmson
se per ndryshe tutna po gabon
veti shoqet ato I din krejt
halla teze mos e le pa I vet

Ato pallavra shiti atje ketu mos qaj
Sdu me pas pun me teze tuja e me daj
Qe ta mer mendja ty tu doksha ty OK
Deren qel e keee

Ref:………… 2x huuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuu sjom ai qe pret
Ref:………… 2x


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet