Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

NRG Band - Let In Rain

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let In Rain".
3. Video është e këngës "Let In Rain", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - Let In Rain  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Nr. 4: Ashtu Sikur Dje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Let it rain ...

Such a couple one could'nt find ...
Not just idea ... of mine ...
They say we were one of a kind …
Worldwiiiiiiiiide …

2 Mabies opposed to a Why ...
Whas it her or it ... whas I ? ...
Reason why we don't share this sky ...
Togeeeeether …

God do it for meeeeeeeeeee …
Let it rain ...
Now that she's gone ... leaving me …
Insane …

God do it to meeeeeeeeeee …
Let it rain ...
I'm the only one ... waiting here ...
In vain …

While I was diving in yesterday …
When her way was same ... my way ...
Empty bed ... push me forth a day ...
To todayyyyyy …

2 Mabies opposed to a Why ...
Whas it her or it ... whas I ? ...
Reason why we don't share this sky ...
Togeeeeether …


Ky tekst u dërgua nga Mithat
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet