Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Edhe 1 Nat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe 1 Nat" kënduar nga NRG Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shonak. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref x2 (Reno)
E nese don ti ikim diku larg
Ma fal pak ti zemren se un ty free ta jap
Ta jap un boten n duar vec eja pak ma ngat
Edhe 1 nat jo vetem per 1 Nat

PJESA 1(Shonak)
A thu se per dashni kam shum hate
Tgjitha cka don kam me ti fal leht
Ti je e imja e un jam I joti
Ket ndjenj qe kam per ty ma fali zoti

Afrohu ma afer ti ta tregoj
Dashurin si me kon n'onderr ta kerkoj
Mthoj nga tja plasim mu mke gati
Ndoshta esht hera fundit qe tbjen fati

Edhe 1 nat po du te tkem ne shtrat
Se je shum e mir sa du me tpas shum ngat
Shkoj nji vit po se harrova asnje cast
Me mir do ket qon sikur fat tkisha pas

PJESA 2(Reno)
A t kujtohen tash ty honey momentet tona
dhimbja loti nsy na tdy tash spo takona
mfal, nese un shpirtin ta kam vrar
po du me dit, nese ty malli a tka marr

my baby girl hajde dhe nji nat
du un me tpas afer du me tprek ty cdo Naat
me beso pak me shum
ama zemren jo sta jap t jap un dashuri pa fund

Come again come again vetem ty po du me tpa
come again come again
Yeahhhhhh

Publikimi: 02/07/2013
Teksti: Mithat SadikuMë Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente mbi këtë këngëNRG Band - Edhe 1 Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe 1 Nat".
3. Video është e këngës "Edhe 1 Nat", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.