Më mbaj mend (për 1 muaj)


NRG Band - Neser Ndoshta S'jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neser Ndoshta S'jem".
3. Video është e këngës "Neser Ndoshta S'jem", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - Neser Ndoshta S'jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Teksti:

Arianit Palaj

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"As 1 Si Ti"

Komente

Asnjë Koment

07/08/2014

2014-08-07T14:29:56+00:00Ref 2x
Ngoni,ngoni,ngoni ju ket sen
Folni,folni,folni per at sen
Ngoni knoni se neser ndoshta s'jem
ooooooo yeah

Na jena nalt qdo nat
edhe nese t parin kat
E prej teje m'vyn shum pak
mjafton veq met pas ngat
Se e di qe se len me qaq
energji me ernegji shkojn bashk
Jo nuk t nalin fajet ty venin mrpasht

Ref 1x
Ngoni,ngoni,ngoni ju ket sen
Folni,folni,folni per at sen
Ngoni knoni se neser ndoshta s'jem
ooooooo yeah

Te kjo vjen tjetra prap
kaniher dy bojna bashk
Se me flejt s kena vakt
jena op 24/7
Sa ma ngusht qaq ma nxeht
je kam kall qik flak po qet
Sonte ka veq ni qejf
Je qefi vet

Ref 2x
Ngoni,ngoni,ngoni ju ket sen
Folni,folni,folni per at sen
Ngoni knoni se neser ndoshta s'jem
ooooooo yeah

Sonet as neser jo s'kemi mu nal
Boni qka doni nuk na bohet von

Sonet as neser jo s'kemi mu nal
Boni qka doni nuk na bohet von

Sonet as neser
Boni qka doni

Sonet as neser
Boni qka doni


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet