Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

NRG Band - Babayaro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  12

Komente

1 🔥

17/12/2014

2014-12-17T13:29:58+00:00

Video Produksioni:

EMF Creative
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo
oooooooooooo

Yarooo,Dance,Yaroo,Dance,Yaroo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo

Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo
oooooooooooooo

Dance,Yaroo,Dance,Yaroo,Dance,Yaroo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo

Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo
oooooooooooo

Dance,Yaroo,
Dance,Yaroo,
Dance,Yaroo,
Dance,Yaroo,

Oh yeah Babayaro
Oh yeah Babayaro
Oh yeah Babayaro 14x

Oh yeah Babayaro ku i ee oooooooo

Dance Yaroo


Ky tekst u dërgua nga Plaurati   HaxhiBujo
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet