A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

NRG Band - Ajo M'kalli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  88

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2015

2015-12-08T13:51:51

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Besnik Qaka

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

EMF Creative


Ishte ajo dite e shtune
Heren e pare kur u njoftum
Ktheva shikimin me ni ane
Ti u afrove diçka mem thon…

Ref:
Ajo m’kalli
Vet e para ajo m’nali
Po une e di qe sjom I pari
Kumedit se qa menon x2

Tash e di se qa menon
Qe ate nate kur m’pate thon
Edhe nese mo nuk don
E di qe ki mi ra pishmon

Ref:
Ajo m’kalli
Vet e para ajo m’nali
Po une e di qe sjom I pari
Kumedit se qa menon x2

Kartolina (1)

2018-05-06 01:32:18
Tash e di se qa menon
Qe ate nate kur m’pate thon
Edhe nese mo nuk don
E di qe ki mi ra pishmon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019