A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

NRG Band - Balkanbooty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

(0)

18/04/2017

2017-04-18T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Balkanbooty" kënduar nga NRG Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga NRG Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018