Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nrg Band - Relacion

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Relacion".
3. Video është e këngës "Relacion", por nuk këndohet nga Nrg Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nrg Band - Relacion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Ghulo

Teksti & Produksioni:

Nurteel

Komente

Asnjë Koment

18/10/2020

2020-10-18T12:00:19+00:00Ty nuk te mjaftoi dashnia qe ta dhash
Çele deren ik syt sdu me ti pa tash
Ke menu m'le keq e un vij permas
Po m'kujtohet thojshe qe na dy nuk bojm bashk'

Pa ty
Une jam msu me jetu
Po ti?
E mungesen tone mo sjom tu e ni
Kur une tkom lut ke pas krenari
Jo sta ka ni

Ref. 2x
Un se paskam dit ca o jeta
Party e femna t'reja
Venin ton' e ka tjetra
Tlutna mos pengo ku jom un mos eja

Cika cika marijuana
Ja ka nis me pi per mi harru tana
Jo me ty un kurr nuk ndana
Qashtu jan kon fjalt e sajna

2x
Gabime,gabime,gabime ka bo shum
Kto gabime locken
Nuk pe lojn me flejt gjum

Une jom msu me jetu
Po ti?
E mungesen tone mo sjom tu e ni
Kur tkom lut ke pas krenari
Jo sta ka ni

Ref. 4x
Une se paskam dit ca o jeta
Party, femna t'reja
Venin ton' e ka tjetra
Tlutna mos pengo ku jom un mos eja.


Ky tekst u dërgua nga x.lyricss_
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet