Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Edhe 1 Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mos mendo se t’kam harru
afër pse s’të kamë
s’po mund zemra me u pajtu
pse me ty nuk jam

qe sa kohë s’të kam pa (2x)
nuk po duron zemra mo
nëse kthehësh fajin mu lema

jeta pa ty jo nuk (2x)
paska vlerë
qysh paske mujtë
me ma mshel ç’do derë
veq edhe një herë
kisha dasht me t’pa
edhe n’vdeksha
dert për mu nuk ka

mos mendo se mendja jem
të ka lon n’harres
e din veq kjo zemra jem
sa po ndin mungesë

qe sa kohë s’të kam pa (2x)
nuk po duron zemra mo
nëse kthehësh fajin mu lema

jeta pa ty jo nuk (2x)
paska vlerë
qysh paske mujtë
me ma mshel ç’do derë
veq edhe një herë
kisha dasht me t’pa
edhe n’vdeksha
dert për mu nuk ka


Ky tekst u dërgua nga AnonimNRG Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2022
Muzika: Besnik Qaka
Teksti: Arben Beha
Prod: Nrg EntertainmentNRG Band - Edhe 1 Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe 1 Here".
3. Video është e këngës "Edhe 1 Here", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0