Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nuhi Duraku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nuhi Duraku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 1 Korrik 2016, Nuhi Duraku publikon videoklipin "Ti Je Feja Me E Mir". Më datë 19 Janar 2018, Nuhi Duraku publikon videoklipin "Nëna Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enis Ajeti

Fazli Axhaj

Venhar Rexhepi

Flamur Hajdari

Ramadan Pajaziti

Gazmend Krasniqi

Avni Nebiu

Enis Xhaferi

Bajram Hajdini

Avni Deliu

Tags: Nuhi Duraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet