A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

Edukatores

Sa me gëzim që shkoj
Unë në kopshtin tim
Edukatoren e ndëgjoj
Kur më jep mësim

Dhe kur kthehem në shtëpi
Mbushur me gëzim
Por mendja më rrin
Prap te kopshti im

- poezi nga Nurije Bektashi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  46

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019