A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stilolapsi

Stilolapsin morra
te shkruaj fillova,
me gaboi dora
shume keq shkrova.

Gomen atehere
e morra me shpejtesi,
i rash shume here
por shkrimi nuk u fshi.

Me treguan eshte ngjyre
me te s'mund te luaj,
me kujdes mire
duhet te shkruaj.

- poezi nga Nurije Bektashi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019