Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nusha Pali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Nusha Pali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Greta Lazri

Eva Dushaj

Zoja Pali

Donika Ndreca

Vilma

Gofile Papleka

Nora Ndreu

Adelina Marku

Adelina Correj

Emira Ademi


Tags: Nusha Pali

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet