Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusran Fera - Bye Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Puthjen e par qe e rembej,
ngel ajo ne zemer thell
kot kerkosh,
si ajo nuk gjen.

Njëra vjen e tjetra shkon,
me të tjerat ajo mzgjon,
në aventura,
gjithqka përdundon.

Me të gjitha,
koha po shkon
me të gjitha,
asgjë nuk ndryshon.

Ref. Te bukura edhe sharmante
turke, angleze edhe gjerame,
të gjitha, un i ledhatoja,
por asnjërën, nuk e dashuroja!

Këtë jet do e braktis,
me shqiptaren jet dot nis,
aventurave do ju them BYE.

Do e kthej herën e par,
atë puthje plot nektar,
gjith jetën do ja fal asaj...

Me të gjithaa,
koha po shkon
me të gjitha,
azgjë nuk ndyshon.

Ref. Të bukura edhe sharmante
turke,angleze edhe gjermane,
të gjitha un i ledhatoja,
por asnjërën nuk e dashuroja!


Ky tekst u dërgua nga Filiz


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nusran Fera
Publikimi: 11/02/2013


Nusran Fera - Bye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye".
3. Video është e këngës "Bye", por nuk këndohet nga Nusran Fera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusran Fera:


Komente 0