Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nusret Kurtishi - All-llahu Me Ja Rabi 2010

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All-llahu Me Ja Rabi 2010".
3. Video është e këngës "All-llahu Me Ja Rabi 2010", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nusret Kurtishi - All-llahu Me Ja Rabi 2010  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

1 🔥

08/11/2012

2012-11-08T01:25:33+00:00allahume ja rabii na fal neve o perendi x2 ,
na jep tmira nket dynja ne ahiret zot na shpetoooo x2 ,

na fal neve bab e nan fali gjith kta besimtar x 2
bejm ibadet pa ja nda na prano zot ket duaaa x2 ket duaa

na ben jeten te begatshem edhe vedekjen te rehatshme x2
na merr shpirtin me iman , besimtar na jemi kan x2 jemi kan

Shahadetin ne me than
Fjal e mrom zot kjo me kan x2

naten e varrit na ndihmoo sa ma let gjevap me dhone x2 Gjevapp me dhaneeee

ashtu tuj kane me at hall vin melekt sual e bojn x2
Munker dhe nekir emrin e kan dridhett toka kur veprojn x2 kur veprojn

tpysin kush eshte zoti ytt Kibla jote dhe Diny ytt ,
dita e mahsherit shume e veshtire na ndihmo zot ne at dite x2 na at diteee


Ky tekst u dërgua nga Emrii.s
Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet