Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nusret Kurtishi - Kendo Oj Zemra Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kendo Oj Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Kendo Oj Zemra Ime", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nusret Kurtishi - Kendo Oj Zemra Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

28/06/2015

2015-06-28T18:38:02+00:00e mbolla nje dege zemer
e ujita qe te gjelberoj
fluturoj bilbili mbrenda
dhe kenges ja filloj:

e pyta se nga vjen me tha
sjam nga kjo bote
kendoj vec n'ate zemer
qe madhron t'madhin Zot

kendo oj zemra ime
kengen e bilbilit
le te degjohet lart
gjer te dyert e qiellit

o zot ti qe degjon
me hap vec nje der
(se une te harova
e ti mua asnjeher)x2

bilbili fluturoj
e mi tha dy fjal
nese me haron mua
kengen mbaje gjalle

nese nje here ne zemer
ke ndjer dashuri
(kujtoje tmadhin Zot
Ai te fal perseri)2x

kendo oj zemra ime
kengen e bilbilit
le te degjohet lart
gjer te dyert e qiellit

o zot ti qe degjon
me hap vec nje der
se une te harova
e ti mua asnjeher

kendo oj zemra ime
kengen e bilbilit
le te degjohet lart
gjer te dyert e qiellit

o zot ti qe degjon
me hap vec nje der
(se une te harova
e ti mua asnjeher) x2


Ky tekst u dërgua nga Ne FB like : Ilir.S.Photography
Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet