Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Nena Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

13/03/2020

2020-03-13T14:00:12+00:00Erdha nanë unë nga gurbeti
Për të parë moj me sy
Ah i mjeri çka më gjeti X2
Kishe mbyllur ata sy

Nëna ime nëna ime X2
Se besoj që sje më ti
Ti po fle moj nënë në hije
Dhe do të zgjohesh përsëri

Mdogji malli i fëmijërisë
Kishte kohë që s'të kisha parë
Thash të gjej te pragu i shtëpisë x2
Po të gjeta moj në varr

Nëna ime nëna ime X2
Se besoj që sje më ti
Ti po fle moj nënë në hije
Dhe do të zgjohesh përsëri


Ky tekst u dërgua nga Agron Ademi0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet