Më mbaj mend (për 1 muaj)

Objective - Skenar Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

pa fat,
sapo mbaroi,
drama pa kuptim,
endrra pa fjetur,
loja pa fillim,
I vetem un rri,
ne terin e zi,
afer s'te kam un ty

ti s'bere
asgje per mua
asgje nuk kishe
bosh mbeti fjala te dua

por un jo se kuptoj
pse te dashuroj
cdoher ne ty mendoj

REF:
do te dua ty dhe kur s'te harroj
deri ne vdekje ty do te kujtoj
se pa ty shpirt, jeta eshte vetmi,
ti do mbetesh e imja dashuri
Objective
Publikimi: 04/02/2009
Festivali: Top Fest 6


Objective - Skenar Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skenar Dashurie".
3. Video është e këngës "Skenar Dashurie", por nuk këndohet nga Objective.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente 0