Më mbaj mend (për 1 muaj)

Odeta - Nuse Une Po Shkoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I kam mbledhur sonte
Krejt shoqet e mija
Kan ardhur per mua
Bija kusherira
Ju them falemderit
me keni gezuar
Kanagjegjin sonte
Ma keni zbukuruar

Refreni (2 here)
Sonte jam princesha me e bukur
Vallzoj midis jush sikur flutur
Sot eshte fita me me e lumtur
Nuse une po shkoj

Diku krejt nga fundi
E dalloj nje grua
Dridhet sikur zogu
Po loton per mua
Mos qaj nena ime
Mos ki frike per mua
Mua me kane rritur
Keshillat e tua

Refreni (2 here)
Sonte jam princesha me e bukur
Vallzoj midis jush sikur flutur
Sot eshte fita me me e lumtur
Nuse une po shkoj


Ky tekst u dërgua nga Odeta

Odeta - Nuse Une Po Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Une Po Shkoj".
3. Video është e këngës "Nuse Une Po Shkoj", por nuk këndohet nga Odeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:


Komente 0