A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Offchestra - Jena Pa  (Feat. Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/11/2017

2017-11-27T16:19:28

Featuring

Mc Kresha

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19


[Intro: Sezgin Curi]
Si n'kafez, sa here nuk t'kom afer
Çdo mengjes, jom ka t'shoh en anderr

[Verse 1: Sezgin Curi]
Po m'pelqen po m'pelqen era jote naten
Shum e mir shum e mir si po ngjitem naten
Pom pelqen pom pelqen era jote naten
Shum e mir ngjyra jote naten
Sa here t'thirri per mu s'je e zanun
Qa me bo qe mas teje jom i dhanun
Ku je ku s'je vi me t'marr
S'kena orar s'kena orar
Ka je ka jee vi me t'marr
S'kena orar s'kena orar
Rrijna pa u nda me jav

[Chorus 2x: Sezgin Curi]
Jena kqyr kur jena pa na
Jena puth kur jena ndaa
Jena taku te veni jone
Pa u bo terri hala
Kena knu kur jena la
(Na na na naaa)

[Verse 2: Mc Kresha]
Veshën fresh u m’njeh krejt shehri
Çdo sen n’trup tem Freddie Perry
Tu punu me Katy Perry
Po duhna mu ru pej tyrli derri
Kur njo e pshtjelli, nihna ma s'cooli be njeri
Rabin e fort thu qe n'bashqe t'Herkulit e mjelli
Tu inhalu lulat posa t'lind dielli
Yeah, S'kena 740 fizza
Veq do gjethe edhe do rizlla
Tjeter deti amo hiq pa viza
Basquiat, perfect picture
Jo veq qa ofron korniza
Publika n'dor me lpiza tu pa pseudo-artista (yeah)
Ky shit s'o fun ju mixhes raportojm pi s'namit t'krizes
S'ki qa shitesh VIP kojshia m'lypin pare t'Zvicres
Jom bo high tu pi bari t'Zvicres
Neve na ki n'maje t'Sokolices
Cdo dit t'vitit, twice a weekend
Man I need it, Imma do it, ain't no secret

[Chorus 2x: Sezgin Curi]
Jena kqyr kur jena pa na
Jena taku te veni jone
Pa u bo terri hala
Kena knu kur jena la
(Na na na naaa)


Lyrics submited by PEJA 039
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019