Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

OffRace B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Braian Meti
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: OffRace B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Dhjetor 2018, Offrace B publikon videoklipin "Look At Us", në bashkëpunim me Gold. Më datë 6 Gusht 2019, OffRace B publikon videoklipin "Quiero Que", në bashkëpunim me Kingcola & Xavier Foster....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Boda

Mc Klinton

Brakaj G

Kid Ali

Elisjano

Gavo

Forstreet

Eriosti

Bago

Izzzzzi

Tags: Offrace B, Braian Meti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet