A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Olidena - Veç Kaq


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/08/2015

2015-08-26T13:59:07

No no no no no no nooo...
Hap syt kqyre zemer
Kush o ka vjen
Ki ktu vemendjen baby
Se kom nji sen
Dobsi jo mo nuk kom
Si kom qen mo nuk jom
Shpirti katil ka mbet

Per asnji s'ndryshoj edhe nese ti don
Kqyre zemer ti stilin tem
Hate it or love it baby
Amo un jom trend
Dobsi jo mo nuk kom
Si kom qen mo nuk jom
Shpirti katil ka mbet
Per asnji s'ndryshoj edhe nese ti don

Ref:(2 here)
Veç kaq munesh me thon?
Me gjith zemer te kom dasht ?
Veç kaq munesh me thon?
Just hold me baby one more time?

Loki çka po don mo
Ti luj venit hajt tash
Femnen e madhe sun e majsh
Se hiç s'po dukesh
Je bateri low
S'ki energji mo
Munesh me thon
Po ti s'je mister-mister love-love
Kqyre zemer ti stilin tem
Hate it or love it baby
Amo un jom trend
Dobsi jo mo nuk kom
Si kom qen mo nuk jom
Shpirti katil ka mbet
Per asnji s'ndryshoj edhe nese ti don

Ref:(2here)
Veç kaq munesh me thon?
Me gjith zemer te kom dasht ?
Veç kaq munesh me thon?
Just hold me baby one more time?

Fjalet i maj n'zemer
Ashtu siç i mban çdo femer
Dy si du un se jon teper
Dhe me njo e shijoj jeten
Je kon je kon emocioni me i fort

Ke thon pritem ti pak
Do ndryshoj edhe pak
Edhe pak edhe pak edhe pak
Ke thon falem ti prap
Ta kom fal un ty prap
Harro se falja e ka edhe nje cak
Jom full me rrena baby
Kom bo shum dhe s'ja vlejti
E nij veten down
Per nji tjeter round
Se un e di ti prap dhe sot

Ref:(2here)
Veç kaq munesh me thon?
Me gjith zemer te kom dasht ?
Veç kaq munesh me thon?
Just hold me baby one more time?


Lyrics submited by DENADAKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019