A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olimpia Smajlaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olimpia Smajlaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Këngëtarja e “Xing me Ermalin” u shpall Miss Bjeshka rreth dy vite më parë. Përveçse bukuroshe Smajlaj është po ashtu është një zë bukur i skenës shqiptare. Në vitin 2011, Olimpia Smajlaj merr pjesë në The Voice of Albania 1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Ish-Anëtare e grupit

Indigos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Semi Jaupaj

Albine Kelmendi

Xhesika Polo

Mishela Rapo

Xhejni Lito

Enxhi Nasufi

Irsa Qosja

Desara Smakaj

Linda Sadiku

Pamela Kovaçi


Tags: Olimpia Smajlaj, Olimpia, Xing Me Ermalin

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019