Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olimpia - Buzzin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa herë ngushtohesh ti me m’pa
Veç buzqeshi se e di se rren
Sa herë heziton ti me m’pa
Asht veç frika që ty nuk të len

Sesi t’duket ty mos po t’ha
Ose kushedi veten t’baj me e shfaq
Pale ç’mendon se ke me pa
Dhe reflektimin s’e rregullon ma
Po pse po pse po pse, pa fjalë po t’la..
Njisoj si sot si dje..pa fjalë

Tu sors ce soir? Moi aussi..
Laissez-moi vous offrir un verre. Hmmm. Ou non.
J’ai changé d’avis...

REF:
Forget that this is a game
If you’re lost I’m not I’m flying in
Forget that this ain’t a game
If you’re lost, I’m not I’m flying in
Forget you ever met someone to blow and squeeze your mind like ME
Forget you ever felt so warm and yet those stomach chills keep buzzin in

Although I am kidding cz that’s just my game
O baby let me tell you one simple thing
Nothing would suit us finer than each-other in a game

Verse 2:
Sa herë anës kokën e kthen
Tu kput noj tendinë
veç për qejfin tem
Sa herë pastaj tinzash më sheh
Nji shputë meriton direkt n’moment

Veç tallem tallem tallem se kjo m’argëton
Kur me u shpreh ti as.. nuk guxon

REF:
Forget that this is a game
If you’re lost I’m not, I’m flying in
Forget that this ain’t a game
If you’re lost I’m not, I’m flying in

Forget you ever met someone to blow and squeeze your mind like Me
Forget you ever felt so warm and yet those stomach chills keep buzzin' in!
Olimpia Smajlaj
Publikimi: 30/11/2020
Teksti: Olimpia Smajlaj
Directed: Papadhimitri Production
Edited: Papadhimitri Production
Muzika: Bulza Productions
Mix: Tull Productions
Master: Neil Pickles Reveal Sound
Styling: Arjeta PalushaOlimpia - Buzzin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzzin".
3. Video është e këngës "Buzzin", por nuk këndohet nga Olimpia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olimpia Smajlaj:


Komente 0