Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsa Pema
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: e lehtë popullore korçare

Olsa Pema është këngëtare e njohur. Në vitin 2018, Olsa Pema publikon albumin "Ne Pragun E Magjise".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet