Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - PPN (Feat. Engi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

[Olsi:]
Muzika play, na ka hong un dhe e dija,
dera oxhak del tymi nga shpija,
vrum vrum vrum me 5000 esht fuqija,
makinat perjashta dhe cikat po t'mira,
godat ngrej shishet hapi
sonte nuk flejm deri nata t'zbardhi,
hajde ktej sonte ka party
se per tjerat menon ekuipazhi
nese po na sheh ti bej marshalla
cuna dhe goca t'rinj qe nuk bej haram
twerkerat e bam bam jo me hile taman
kena pi pak m'duket vetja shum Van Dam
shishet plot ngjyra diamante
ah ah ah qikat ma tmira elegante

Pyti per ne
A jena, jena, A jena
Pyti per ne
A jena, jena, A jena
Pyti per ne
A i kena, kena, A i jena
Pyti per ne
A i kena, kena, A i jena
Pyti per ne eh eh
Pyti per ne eh eh
Pyti per ne eh eh
Pyti per ne Eh eh
Pyti per ne eh eh
Pyti per ne Eh eh
Pyti per ne eh eh

[Engi:]
Uuuuu Engi un’altra rapina
cambio vida ma non sti guai,
troppo stretta la panchina,
non lo scorderò mai
con la gang baby
ora 6 zeri
prima chiusi nella banlieue
sono easy non vedi
D&G ai piedi con le Nike ho corso
finché alla fine
ho pensato alla fam alla gang
pure a me tu mi parli
ma non li hai fatti mai
tani spjysin me ne flet Cartier Louboutin
ma di te vlla qui non si parla mai
Ora chiedono di noi
noi che abbiam chiesto zero
Ora senza tre zeri mi chiami
manco ti rispondo
Se pjysin per ne

A jena jena a jena
chiedono di me
a jena jenaaaah na e na na
pysin per ne
a i kena kena a i kena
chiedono di me
a i kena kena na na ooooh
chiedono di me Eh eh
chiedono di me eh eh
chiedono di me Eh eh aii
pysin per ne
chiedono di me
pysin per ne
chiedono di me eh eh
chiedono di me eh eh
chiedono di me Eh eh ai


Ky tekst u dërgua nga EndriOlsi Bylyku
Featuring: Engi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/11/2020
Teksti: Olsi Bylyku & Engi
Produksioni: Joniad Banushi


Olsi Bylyku - PPN
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "PPN".
3. Video është e këngës "PPN", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0