Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abaz 69 - Diss Mc Kreshës Dhe Ledri Vulës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kta e din se si o puna kur përmenet ktu abazi
stili shum fresh si me dal ka kafazi
pare tu bo shum se kam gjet i lloj metode
shes qese bari mrena i fus bar lope
po njoni e kuptoj se mtha nuk po bohem drru
kur u qova mjes tha un ja bona muuuu
masnaj e kuptun tgjith edhe mrrafën para zyshës
aty kuptova shprehjen nuk o mir ta hapësh bythësh
kalojm i çik ke rrepi zemra
për ty e kom llafin o mc kresha
je i modh skom qa them po ka qen iher pishëm
tkam kërku foto edhe mle dhishëm
mos na bo si i bukur edhe ti o ledri vula
ne un supër yll jo po skom lekt e tuja
ti i femër në milano 1 ën paris
kurse un ne 1 që kom nuk na lejn me dal tshpis

Ref 2x:
tani haj krrudo kena lek lek lek
dhe kafen e mjesit e paguj vet vet
pushime në dhërmi goca me vete vete vete
jo kavalishenc me buk me vete


Ky tekst u dërgua nga tuja qifsha ropt t\'hujOlsi Bylyku
Publikimi: 17/10/2020


Abaz 69 - Diss Mc Kreshës Dhe Ledri Vulës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Mc Kreshës Dhe Ledri Vulës".
3. Video është e këngës "Diss Mc Kreshës Dhe Ledri Vulës", por nuk këndohet nga Abaz 69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0