Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abaz 69 - Kur Ta Fut Shoku Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e kom pas 1 shok tmir që kur ishim nklas tpar
përher shtishim lek për me ble naj qese bar
tu u tall me faturinon nëpër autobuza ne
përher ma futshe mu se ti kishe abone
po kur ne në rajon e kujtoj si sot
prisje me tsjell paket po un isha grop
po kur bone sherr ene erdha mbrapa teje
mthe që do ti bima ta do ti bojm fërtele
do ti kur shkum ato ishin 40 veta
ti ja fute vrapit mu më rrafën me paleta
prap të tolerova se e kom sedren e ron
sprishëm me shoqnin për 2 jav reminacion
për ty kom duru kush e di sa shpulla llau
un tu t'thon bro ti tu ma rras sa krahu
kishim ondrra bashk të dy me u bo hajduta
po tashi u rritëm bashk e të dy dolëm muta

Ref 4x:
ti më the ej ej un ti thash hë
të dëgjun të gjith gjith kur më the ta vë


Ky tekst u dërgua nga mutiOlsi Bylyku
Publikimi: 07/11/2020


Abaz 69 - Kur Ta Fut Shoku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ta Fut Shoku".
3. Video është e këngës "Kur Ta Fut Shoku", por nuk këndohet nga Abaz 69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0