Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Uh baby
ti sa e don
Naten von
Une e di ca po menon...
E lej ca thon
Qe per mu ste intereson
Un e di mir qe p pret 1 telefon...
E di qe tka mar
Malli malli malli malli
E krejt ca kom ti
Fali fali fali fali
dashnin per ty se nali
Nali nali nali nali
E lej ca folin
Ani ani ani ani
olsi
Nuk ka nevoj me marr
se vet e ka 1 velar
shoqet i ka dhe ma high
canten e ka me dollar
Mama per ty jam ushtar
Mama per ty jam i marr
kur ti je vet
une vij shpejt se sun e mkapin kto radar
une mas teje po luj
ku je ma thuj se ti e di qe po vuj
Naten pa ty sikur deti pa uje
une jam fire ti hajde ma shuj
Fiksim nuk e di dashni ap thjesht fiksim
Nuk e di a mdon?
a xheloz po bon ti ishin?
E kur vonoj po mthu kaje kaje kaje
E kur je vet po thu hajde hajde hajde
vec un e di adrelinen qe ti fsheh
Kur vetem jemi ne
jon
uh baby
ti sa e don naten von un e di ca po menon...
e lej ca thon
qe per mu ste intereson
un e di mir qe po pret 1 telefon...
E di qe tka marr malli malli malli malli
E krejt ca kom ti Fali fali fali fali
Dashnin per ty se nali Nali nali nali nali
E lej ca folin Ani ani ani ani
Olsi Bylyku
Ajo o mama po trupin e ka fit
Dije me tpa tfik
Edhe me tprek tfik
bile sa her mvjen ngjit mu
ajo mdjeg lit edhe naten mdjersit
tamam si me pas grip
Ajo nuk e ka friken te karma
tipin e ftoht sikur arma
stili me nike e me prada
pushimet nga skia te palma
tu pa Tironen nga plaza
story dhurata diamanta
po me mu prap kur na ze nata
Shfrenhet imagjinata
E kur vonoj po mthu ka je ka je ka je
E kur je vet po thu hajde hajde hajde
vec un e di adrenalinen qe ti fsheh kur vetem jemi ne
jon
Uh baby ti sa e don
Naten von un e di ca po menon...
E lej ca thon qe per mu ste intereson
Un e di mir qe po pret 1 telefon...
E di qe tka mar Malli malli malli malli
E krejt ca kom ti Fali fali fali fali
Dashnin per ty se nali Nali nali nali nali
E lej ca folin Ani ani ani ani.


Ky tekst u dërgua nga ARMELA DEDAOlsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/11/2021
Teksti: Olsi Bylyku
Produksioni: Joniad Banushi
Video Produksioni: Erion Kadriu


Olsi Bylyku - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0