A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Olta Boka - Jepu Me Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009


Fati me largohet
kur me sjell nje hap prane teje
dhe ajrin tend s'me le ta prek.
Nganjehere koha merr
edhe fjalet qe s'duhen,
por diku ato te gjitha shkruhen

REF:
Dhe nje here jepu me zemer,
pa dashuri s'jeton dot nje femer,
nje vele e madhe do jem ne tufan
te mbroj ty ne oqean

Fati me largohet prape
e s'me le te jem prane teje,
keshtu te dua edhe me shume
behesh vese ne çdo mengjes
dhe pikon ne syrin tim
me drejton me puthje
ne nje rruge pa kthim.

REF:
Edhe nje here jepu me zemer,
pa dashuri s'jeton dot nje femer.
Nje vele e madhe do jem ne tufan
te mbroj ty ne oqean

Hanananaaa...
Ndaj une do te flas keshtu
ne hije do te fshihem
nje shenje nga ty e dua...

REF:
Edhe nje here jepu me zemer,
pa dashurine s'jeton dot nje femer
Nje vele e madhe do jem ne tufan
te mbroj ty ne oqean
Nje vele e madhe do jem ne tufan
te mbroj ty ne oqean


Ky tekst u dërgua nga  sihanaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018