A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Olta Boka - Atij / Asaj  (Feat. Stiv Boka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2017

2017-11-23T17:01:53

Featuring

Stiv Boka

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Video Produksioni:

Foxesfilm


[Stivi:]
Dikush e prek kte nate,
Ai nuk jam me une
Si po jetoj me gjysem jete..

[Olta:]
Dikush e do kte nate,
puthjet atij ja fal
dhe cdo kujtim mbytet nga ata.

[Bashke x2:]
Ahh sikur ta thoje se me doje se me doje...

[Stivi:]
Iken edhe vjen cdo mendim
Dua te te prek por je vegim
Nuk eshte faji im ti mbete kujtim...

[Olta:]
1 milion arsye un i di por asnje nuk na mjaftoi asnji doja un me zemer nje si ti
Dikush e prek kte nate ajo nuk jam me une si po jetoj nje gjysem jete...

[Stivi:]
Dikush e do kte nate puthjet asaj ja fal dhe cdo kujtim mbytet ngadale...

[Bashke x2:]
Ahh sikur ta thoje se me doje se me doje...

[Stivi:]
Iken edhe vjen cdo mendim
Dua te te prek por je vegim
Nuk eshte faji im ti mbete kujtim...

[Olta:]
1 milion arsye un i di por asnje nuk na mjaftoi asnji doja un me zemer nje si ti...

Iken edhe vjen ne cdo mendim dua te te prek por je vegim.
Nuk eshte faji im ti mbete kujtim.
1 milion arsye un i di por asnje nuk na mjaftoi asnji doja une me zemer nje si ti...

[Stivi:]
Doja une me zemer nje si ti...


Ky tekst u dërgua nga Lori ❤Kartolina (4)

2018-02-09 22:33:55
Dikush e prek kte nate,
Ai nuk jam me une
Si po jetoj me gjysem jete..
2017-12-03 09:49:31
Iken edhe vjen cdo mendim
Dua te te prek por je vegim
Nuk eshte faji im ti mbete kujtim...
2017-11-29 12:04:49
Iken edhe vjen cdo mendim
Dua te te prek por je vegim
2017-11-25 17:12:59
ahh sikur ta thoje se me doje

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018