Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta & Olsa Miftari - Cila Jam Cila Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38

Olsa
-Identike neve jemi
Emra te ndryshem neve kemi
Cila ishe, cila je
Me fal emrin si e ke?

Olta:
Jemi veshur me kurdele
Floket gjithe me kaqurrele
Qesh mesuesja, sju dalloj
Na u be keshtu nje loje

Olsa & Olta:
Ketu halli nuk mbaron
As ti, as ti na dallon
Cila jam pa gjeje pak
Ti vemi punes kapak.

Ref:
Mami mami na ndihmo
Çfare te bejme ti na trego
Si ja ben qe nuk dallon
Asnjehere nuk na ngaterron

Dhe keshtu loja nuk fillon
Kush enigmen e do
Buza gaz te gjithe mendohen
Prap se prap po na ngaterrohen.

Olta:
Keshtu dita vjen e shkon
Gjithesecili na ngaterron
Cila jam cila je
S'me njeh ti ajo s'me njeh

Olsa:
Jemi veshur me kurdele
Floket gjithe me kaqurrele
Qesh mesuesja s'ju dalloj
Na u be keshtu nje loje

Olsa & Olta
Keshtu halli nuk mbaron
As ti as ti s'na dallon
Cila jam pa gjeje pak
Ti vemi punes kapak

Dhe keshtu loja fillon
Kush enigmen do qelloj
Buza gaz te gjithe mendohen
Prap se prap po na ngaterrohen.

Ref:
Mami mami na ndihmo
Çfare te bejme ti na trego
Si ja bene qe na dallon
Asnjehere nuk na ngaterron.

Olsa:
Edhe sod sikur dje
S'me njeh ti ajo s'me njeh
Shpesh dhe tetja na ngaterron
Cila je na perqafon

Olta:
Edhe sod sikur dje
S'me njeh ti ajo s'me njeh
Shpesh dhe tetja na ngaterron
Cila je na perqafon.

Olsa & Olta
Keshtu dita vjen e shkon
Gjithsecili na ngaterrons
Cila jam cila je?
S'me njeh ti ajo s'me njeh

Ref:
Mami mami na ndihmo
Çfare te bejme ti na trego
Si ja bene qe na dallon
Asnjehere nuk na ngaterron

Dhe keshtu loja fillon
Kush enigmen do qelloj
Buza gaz te gjithe mendohen
Prap se prap po na ngaterrohen
Se si ja bej me ti mir e keeee


Olta & Olsa Miftari - Cila Jam Cila Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cila Jam Cila Je".
3. Video është e këngës "Cila Jam Cila Je", por nuk këndohet nga Olta & Olsa Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

10
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Olta dhe Olsa Miftari:


Komente 0