Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olti Marku - I Vetem S'do Te Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '09"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

26/08/2009

2009-08-25T23:13:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Vetem S'do Te Jem" kënduar nga Olti Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Olti Marku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Olti Marku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet