Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olti Marku - Zemer Mos Vono Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

4 here:
Vetem ty ty te kam ne mendje

Rruges kur kalo
Tgjith qyteti me arom
Qe ti leshoon
Me syrin si gjithmoe
Dhe thuaj pak e mendjen tende
Ke mendoohon
Je ylli nates voe
Parfumi qe me dejj
Je edrra me e bukur si cdo atw
Si cdo ate
Dhe sote prap e ederr vje
Aty me gjen
Aty do jem ,do jem
SA here qe ti me vje

REF:
Zemer mos vono
Eja eja eja ti ne enderr
Dua cdo sekond
Vetem ty ty te kam ne mendje

3 here:
Zemer mos vono
Vetem ty ty te kam ne mendje

Zemer mos vonooo

Merre me ngadale
Hidhe hapin,ritmin
Ti e ke
Mos ndaloo
Jo mos dal ti me u ndal
Se po u ndale
Ti e dhë vrëën
MBaroo

Je ylli nates vone
Parfumi qe me dejj
Je edrra me e bukur
Si cdo ate
Dhe sote prap e ederr vje
Aty me gjen
Aty do jem ,do jem
SA here qe ti me vjen

REF:
Zemer mos vono
Eja eja eja ti ne enderr
Dua cdo sekond
Vetem ty ty te kam ne mendje

3 here:
Zemer mos vono
Vetem ty ty te kam ne mendje

Zemer mos vonooo

Aty me gjen
Aty do jem
Si cdo nate
Dhe sonte ne enderr
Ti me vjen

REF:
Zemer mos vono
Eja eja eja ti ne enderr
Dua cdo sekond
Vetem ty ty te kam ne mendje

3 here:
Zemer mos vono
Vetem ty ty te kam ne mendje

Zemer mos vonooo


Ky tekst u dërgua nga BoraOlti Marku
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Olti Marku - Zemer Mos Vono
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Mos Vono".
3. Video është e këngës "Zemer Mos Vono", por nuk këndohet nga Olti Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olti Marku:


Komente 0