Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Olti Marku - Dimer Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Se ti je pergjigje e gjithckaje qe me rrethon
Je deshira me ebukur qe ne ndjenja me fton
Asgje e mir ne ket bot pa ty sdo kish kuptim
Je gjithsia e vetme qe deperton thell ne shpirtin tim

Pa ty sot un jam i vetmuar
ne zemer me le dimer ske pse ndihesh ti ne faj
do vi tek ty si engjell sa her malli te te marr
Je kuptim i jetes time e vetmja enderr qe kurr nuk ndal
Ky dimer i kti viti pa ty shum i ftoht sa shum i gjat...

Nga koha qe kaluam me ngelen shum kujtime
Por qe sot me jan kthyer ne plage dhe ne mendime
E verteta jon e ka edhe ajo nje emer
Jo un sdo mundja kurr me beso te shikoja dashuri tjeter

Pa ty sot un jam i vetmuar
ne zemer me le dimer ske pse ndihesh ti ne faj
do vi tek ty si engjell sa her malli te te marr
Je kuptim i jetes time e vetmja enderr qe kurr nuk ndal
Ky dimer i kti viti pa ty shum i ftoht sa shum i gjat...

Pa ty sot un jam I vetmuar...

ne zemer me le dimer ske pse ndihesh ti ne faj
do vi tek ty si engjell sa her malli te te marr
Je kuptim i jetes time e vetmja enderr qe kurr nuk ndal
Ky dimer i kti viti pa ty shum i ftoht sa shum i gjat...


Më Shumë Këngë Nga Olti Marku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet