Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Omer Rustemi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Omer Rustemi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 4 Maj 2018, Omer Rustemi publikon videoklipin "Jetimi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dashnim Gashi

Avni Deliu

Adnan Duka

Ramadan Pajaziti

Afrim Haziri

Miraxh Islami

Patriot Koka

Florim Buzolli

Ernim Rexhepi

Enis Xhaferi


Tags: Omer Rustemi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet